2.díl FOTP-Nevydařený den

24. prosince 2010 v 10:42 | Vena |  Fear of the past
versimka
Nevydařený den

Odeset let později
versimka
V 5:50 mi zazvonil budík.Lehce jsem pootevřela jedno očko a pak se rychle probrala s tím že není sobota,ale pondělí.
versimka
Na druhém polštáři ležela má milovaná čepička popadla jsem ji a sedla si.Už je to deset let co táta odešel a přesto jsem na něj nepřestala myslet.
versimka
No nic musím vstát nebo to nestihnu.Oblékla jsem se do oblečení,které nosím,každý den krom soboty a neděla a sešla jsem dolů do koupelny.
versimka
Nejdřív jsem si vlezla do sprchy pospíchala jsem tak že jsem si ani nesundala čepici,ale naštěstí jsem si ji nenamočila.
versimka
pak jsem vykonala potřebu a urovnala si čepici na hlavě.Už jen vyčistit zuby a můžu vyrazit.
versimka
Akorát jsem vyplivávala pastu,když jsem uslyšela zatroubení autobusu rychle jsem to vyplivla a mazala do autobusu.Ostatní do školy jezdí trochu dýl.
versimka
Když jsem přijela měla jsem suprový pocit jelikož jsme psali opravdu těžký test z chemie a já myslím,že to zvládnu na jedničku což je fakt supr.Vydala jsem se k sobě do pokoje.
versimka
Uviděla jsem mámu v mojí posteli a vedle ní ležel nějakej chlap okamžitě jsem vystřelila ze dveří.
versimka
A běžela najít své chytré sourozence.Seděli venku před domem a normálně se bavili.,,Viděli jste toho chlapa?Jo a co má bejt měla by si si konečně zvyknout dělá to už deset let."řekl Leny s úplným klidem.
versimka
Celá zničená,že je každýmu úplně jedno co se tady v tom domě děje jsem si sedla před dveře.Najednou ke mě přiběhl šmudla pes od sousedů mám ho moc ráda.
versimka
Šmudla mi strčil studený čumáček do klína a začal mi olizovat tváře.Zvedl mi náladu tak,že jsem se dokonce odhodlala vstát a pohladila ho.Když jsem pokládala ruku na jeho hebounký kožíšek vzpomněla jsem si co mi říkával táta.
versimka
Ale v tom najednou vyšel z domu ten chlap jen v pyžamu.Zadíval se na mě a vykročil mým směrem.Šmudla zavrčel a já se rychle postavila na nohy.
versimka
Silně mě chytil za rameno.Já ho,ale kopla do kolene a dala se na útěk teď už jsem moc dobře věděla kam půjdu....

Pokračování příště......
Kam Meggy půjde??
Myslíte že udělala správně že toho muže kopla?
Jak se vám líbil díl?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama