13.díl EP-Vězni

21. května 2011 v 9:50 | Vena |  Endless pain
versimka
Vězni

versimka
Když jsem se probrala ležela jsem na něčem čemu už se ani nedalo říkat gauč.Cítila jsem jak mě bolí záda.Rozhlédla jsem se kolem dokola.Když jsem uviděla Dilena.
versimka
Samou radostí jsem ho objala.Byla jsem sice šťastná,že tu nejsem sama,ale zároveň jsem se o nás moc bála.Nevěděla jsem kde jsme a jak dlouho tu zůstaneme.
versimka
V tom tam vešel ten Charley a začal děsně nadávat a vyhrožovat nám.,,Doufám,že vám je jasné,že jestli utečete a kontaktujete policii tak vás najdeme a zabijeme tak ať vás ani nenapadne utíkat!!!"po těhle slovech odešel a zamknul za sebou.Já poslouchala zvuk motoru dokud jsem ho nepřestala úplně slyšet.
versimka
Dilen se ode mě odtrhl a začal pěstmi bušit do stěny.,,Ahh,nikdy se odsud nedostaneme.A co vyrazit dveře?"navrhla jsem,,Ne to nepomůže jsou bitelné určitě je jen tak nevyrazíme."
versimka
,,Vážně mně přijdou docela starý a strouchnivělý."řekla jsem a malinko jsem prstem do dveří dloubla.
versimka
V tom dveře vypadly a zůstali tam jen panty.,,Hm co si to říkal o těch dveřích Dilene?Že jsou moc....."nedokončil větu a s úžasem nejdřív koukal na dveře a pak na mě.
versimka
Nestráceli jsme čas a rychle jsme od tamtud zmizeli.,,Tak jo teď se musíme dostat domů.Pamatuju si cestu,když si byla v limbu já řádně zmapoval terén,když nás sem vezli,takže domů trefím.Ale co Leezze.Já ji s těmi šílenci nenechám a půjdu klidně sama jestli ty nechceš jít.Copak tě můžu pustit samotnou."
versimka
Když jsme vyšli z lesa na silnici konečně vyšlo sluníčko,ale pršet nepřestávalo a jelikož jsme nebyli nijak teple oblečeni začínala nám být zima.
versimka
Já se,ale nehodlala zastavit.Slíbila jsem Leezze,že ji pomůžu a taky to dodržím.............
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama