15.díl FOTP-Adoptováni

20. června 2011 v 15:08 | Vena |  Fear of the past
versimka
Adoptováni

versimka
Všechno to začalo tím,že jsem byla pozvaná do kanceláře Kláry.Nejdřív jsem myslela,že mám nějaký průser.Bohužel to bylo něco úplně jiného.
versimka
,,Pozvala jsem tě sem protože jsi nejstarší ze svých sourozenců.A máš právo to vědět jako první.jedna bohatá paní Lotsnová se rozhodla,že si vás tři adoptuje.
versimka
,,Adoptuje?A kdy pro nás přijede?Už zítra.Ale mám i dobrou zprávu budete od nás bydlet vážně kousek.Tady za rohem je ulice,která se jmenuje Aušová a na konci té ulice bydlí paní Lotsnová.No teď se běž pořádně vyspat zítra si zabalíte jo a řekni to svým sourozencům.
versimka
Řekla jsem jim to a šla si lehnout zítra mě toho čeká hodně.jen jsem měla strach že ta ženská bude nafoukaná a zlá.Nakonec jsem přece jen usla.
versimka
Ráno jsem ještě v pyžamu začala balit všechny naše věci a strkat je do krabic tašek a beden.Když to bylo hotové šla jsem se se všemi rozloučit a pak jen vynosit věci k silnici.
versimka
Pak jsme si jen stoupli k těm věcím a čekali.Když pro nás konečně přijelo auto s vlídnou paní uvnitř uvědomila jsem si,že už asi budeme šťastni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama