2.díl Of life and death

10. července 2011 v 10:05 | Vena |  Of life and death

Mamka na nás pořádně začala řvát.My se jen přikrčily a udělaly jsme psí oči.,,Mami mamulenko naše,nezlob se na nás.My sme se tu chtěli jen tak porozhlédnout a zjistit,kde coje."Jakmile jsme vyslovil slovo mamulenko mamka úplně roztála miluje když jí takhle říkáme.Hned se začala usmívat.Mamka:,,No tak dobře ono se vlastně tak moc nestalo a mám pro vás i dobrou zprávu našla jsem si práci!Jako barmanka."řekla mamka a usmála se na nás.

Mamce začínala šichta už dneska a tak se s námi rozloučila a musela jít.Já jsem byla pěkně naštvaná na tu plonďatou mrchu a tak jsem přemýšlela co by sme jí vyvedli.

Najednou se z toho starého auta ozvalo vysoké pisklavé zahihňání.Byla to ta nafoukaná blondýna.Vylezla ven z auta a postavila se před nás.Blondýna:,,Přemýšlíte jak by ste mě setřeli co.Pfff mě jen tak někdo neublíží."řekla a pohrdavě se na nás podívala.

Najednou tam přišel ten pěkný kluk a začal na ni křičet:,,Už se zase vytahuješ Jessy?"řekl a tázavě se na ni podíval.Ona se na něj naštvala a vytasila na něj pěsti.Jessy:,,Ty mi budeš říkat co mám dělat."řekla a jednu mu pěstí ubalila.Skácel se kzemi jako hruška a ona se na něj jen pohrdavě podívala.

V tom se rychle obrátila proti mě a chtěla mě udeřit.Nemohla jsem se tomu vyhnout.Přivřela jsem oči a čekala,ale náraz nepřišel.Otevřela jsem oči přede mnou stála Anita.Jessy jí udeřila ona,ale pevně stála a tu pěst jí vrátila.

Jessy upadla na zem spolu s Anitou.Ten kluk Jessy popadl a táhl ji pryč.Já jsem pomohla Anitě na nohy.Držela se za tvář.Já se chytila tam co ona.Kdyby tam nevběhla odnesla bych to já pomyslela jsem si.Najednou proti nám šel nějaký muž.Nevšímali jsme si ho dokud k nám nepřišel a neřekl:,,Vy jste ty co vyprovokovali a uhodili mojí Jesy?"

Pokračování příště...............
Otázky:
Co udělají děvčata?
Kdo jsou Jessy,ten chlapec a tento muž?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ter (:| color-sims team Ter (:| color-sims team | Web | 10. července 2011 v 13:45 | Reagovat

Utečou?!Zakopnou?!A ten chlap je chytne...?! :D
Nějaký děti, a to bude asi jejich táta?! :D

Moc hezký díl!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama