7.díl Of life and death

13. srpna 2011 v 6:10 | Vena |  Of life and death

Běželi jsme rychle ani jsem se nastačila otáčet,když v tom jsem uslyšela ránu.Mark zakopl o větev a zakopl.Vlk se ke němu začal blížit.Co mám dělat?Co mám dělat?Znělo mi vhlavě.Dlouho jsem se nerozmýšlela a skočila před Marka a byla jsem rozhodnutá chránit ho vlastním tělem i kdyby mě to mělo stát život.

Čekala jsem až ucítím bolest nebo náraz,ale nic takového se nestalo.Místo toho jsem se cítila naprosto skvěle,cítila jsem se silnější než kdy dřív.Začalo ze mě vycházet bílé zařivé světlo.Nic jsem pak neviděla jen jsem tím světlem směřovala na vlka a pak jsem padla na kolena a byla jsem úplně vystrašená.Lany:,,Co se to se mnou děje?!"byla jsem naprosto v šoku a rozklepaná jen jsem tak pozorovala své ruce.

V tom jsem u svého obličeje ucítila obličej někoho jiného.Byl to Mark.Mark:,,Jsi v pohodě?"zeptal se mě a díval se mi do očí poprvé jsem v nich viděla něhu a možná i lásku,ale nechtěla jsem si dělat falešné naděje.Lany:,,Umm jsem v pohodě jen jsem se trochu lekla."řekla jsem celá červená.

Mezitím co jsme byla v téhle trapné situaci se něco podobného stalo mojí sestře.Akorát,že ona hájila svůj život.Já a Mark jsme samozdřejmě nic nevěděli a tak jsme se rozhodli vrátit k tomu starému vraku.Po cestě jsme neprohodili ani slovo.Potom nastalo dlouhé mlčení i u auta.

To už to Mark asi nemohl vydržet a zeptal se mě:Proč si mě zachránila,mohla si přitom umřít,kdyby se neobjevily ty divné schopnosti?To jsem tě tam měla nechat umřít nebo já nevím co čekáš,že ti na tohle odpovím."poto opět zavládlo hrobové ticho chvíli jsme ani jeden nepromluvili.Mark se ke mě nakvašeně otočil zády.Já si,ale přelezla abych mu viděla do obličeje.Vypadal naštvaně.

Už jsem chtěla zase začít mluvit,když v tom jsem uviděla vycházet z lesa holky.Anita:,,Páni to mi teda vážně chybělo vaše nakvašené tváře.Co se to mezi váma dvěma stalo?"zeptala se a zazubila se na nás jak veverka.Mark:,,Co by se mělo stát jen to tahle princezna si nedokáže přiznat proč mě zachránila."řekl a uraženě na mě ukázal prstem.

To už jsem se naštvala taky.Lany:,,No jasně.To tady milostpán jemu prostě nestačí říct,že jsem mu prostě zachránila život.Ne!On se v tom musí dál šťourat nemůže říct jenom děkuju a nechat to že."Potomhle se na nás Jessy s Anitou dívali jak na blázny a blbě se při tom na sebe usmívali.................................

Pokračování příště...........................
Otázky:
Jaktože Anita a Lany mají kouzelné schopnosti?
Bude se Lany ještě na Marka zlobit?
Líbil se díl?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jája*NEUSIMS Jája*NEUSIMS | Web | 13. srpna 2011 v 11:06 | Reagovat

1)Netuším
2)Určitě ně
3)a moc!

2 Girls Sims Team (M.S.) Girls Sims Team (M.S.) | Web | 13. srpna 2011 v 12:16 | Reagovat

1. Tak to vůbec nevím
2. Já si myslím, že bude.. ale pak nakonec už ne
3. Ano, moc! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama